
LENNIE NORMAN – SUNT FÖRNUFT!
Efter över 200 föreställningar och över 50.000 sålda biljetter med succén ”Gubbvarning live” så är mästaren inom svensk Stand Up tillbaka med en helt ny föreställning!
Om ni vill skratta, hicka och kikna i 75 min så ska ni absolut boka era platser till Lennies nya show ” Sunt Förnuft”. Lennie Norman är tillbaka med ett totalangrepp på den nya tidens räddhågsenhet, föreställningen är inte barnförbjuden men folk med lättkränkt syndrom bör ha målsman i sällskap.
Välkommen till Sunt förnuft.
Förhöj er upplevelse med en middag! Arenaköket Moniques meny kan ni förboka i samband med ert biljettköp!
ÖVRIG INFO
- MAT & DRYCKFörhöj upplevelsen med en middag!
Middagen serveras i vår Arenalounge 90 min innan showen börjar.
Du bokar din meny i samband med ditt biljettköp.
Dryck köps på plats.
60min innan showen finns även en enklare barmeny som inte behöver förbokas. - DROP-IN BAR OCH SNACKSÖppnar 60min innan föreställningen
Vår drop-in bar öppnar 60min innan föreställningen och har fullständiga rättigheter. Du kan också köpa lättare snacks som chips och jordnötter m.m.
Sorry, the comment form is closed at this time.